BİZE ULAŞIN

Tüm Sorularınız ile ilgili bizimle irtibata geçiniz.

Hakkımızda

 Kuruluşu 1965 yılına dayanan firmamız 1979 yılından beri FARUK DUMAN DEMİR-ÇİMENTO adı altında kaba inşaat malzemeleri ticareti yapmaktadır.

       Satışlarımızın büyük bir bölümünü oluşturan torba çimento özellikle Hazır Beton sektörünün gelişip yaygınlaşmasından sonra daha az talep görmeye başlamıştır.

       Firmamız çimento sektöründeki bu değişime seyirci kalmayarak 2001 yılında hazır beton sektörüne girme kararı almış ve bu amaçla 14/09/2001 tarihinde FARUK DUMAN HAZIR BETON İNŞAAT TURİZM SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİNİ kurmuştur.

       Aynı yıl içerisinde Akçansa Çimento Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin Çanakkale'nin Biga ilçesindeki beton tesisini kiralayarak sektöre adım atmıştır.Özellikle son deprem yönetmeliğinden sonra inşaatlarda Hazır Beton kullanımı hızla yaygınlaşmaya başlamıştır. Şirketimiz büyüyen Hazır Beton sektöründe daha aktif olmak amacıyla 2002 yılında Çanakkale'nin Çan ilçesinde kendi tesisini kurmuş ve faaliyetlerini daha geniş alanlara taşımayı başarmıştır.

       Sektörle birlikte büyüyen şirketimiz 2004 yılında da Balıkesir'in Gönen ilçesinde kendisine ait 2. tesisini de kurarak bölgede gerek üretim kapasitesi gerekse Pazar payı bakımından lider konuma yükselmiştir.

       Bugün 3 hazır beton tesisiyle bölgedeki faaliyetlerine devam eden şirketimizin genel prensibi; kaliteli üretim ve hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyeti odaklı, eğitim ve teknolojiye önem veren kendini sürekli geliştiren, şirketimizin en değerli varlıkları olan çalışanlarımızın motivasyonunu yüksek tutup verimi üst düzeylerde tutan bir firma olarak çalışmaya devam etmektir.